"Nieruchomości" Śląskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych im.Andrzeja Kalusa w Katowicach


05.04.2024

Drogie Koleżanki i Koledzy, 11 lat mija od kiedy mieliśmy w rękach ostatni numer „Nieruchomości” – wówczas kwartalnika Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Katowicach. Po krótkiej i bardzo konkretnej rozmowie nasza Koleżanka Iwona Kubarek, zgodziła się kierować Zespołem czterech osób, który postanowił reaktywować nasze środowiskowe pismo. Po wielu pracowitych miesiącach Rada ŚSRM im. Andrzeja Kalusa powołała Iwonę Kubarek na stanowisko Redaktora Naczelnego „Nieruchomości”.

Zespół podjął wyzwanie związane nie tylko z przygotowaniem artykułów, rozmowami z ich autorami, ale także kwestii prawnych reaktywowanego czasopisma. Nieocenioną pomoc otrzymaliśmy ze strony pracowników naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach; z którymi współpracę chcemy kontynuować.

Za chwilę otworzycie nowy numer „Nieruchomości”, spójrzcie na niego z życzliwością i doceńcie ogrom pracy wykonanej przez Zespół Redakcyjny. Przekażcie swoje uwagi i propozycje. To czasopismo naszego środowiska; chcemy z nim docierać poza Śląskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych. Wierzymy, że „Nieruchomość” stanie się miejscem spotkań i wymiany myśli dla każdego kto pasjonuje się tematyką nieruchomości. Wspólnie chcemy tworzyć przestrzeń dialogu i współpracy.

Czy ktoś uwierzy, że Zespół Redakcyjny kierowany przez Redaktor Naczelną Iwonę Kubarek,  to są amatorzy? Przyjmijcie ich (nasze) zaproszenie do zawodowej refleksji i współpracy.

Wojciech Kosek
Prezes Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych im. Andrzeja Kalusa


dodano: Piątek, 05/04/2024 14:12

ostatnia aktualizacja: Piątek, 05/04/2024 14:15

Kodeks Etyki Zawodowej
Rzeczoznawców Majątkowych

Rzeczoznawca Majątkowy
Czasopismo PFSRM

Europejskie Standardy Wyceny
edycja 9-2020

System uznania zawodowego rzeczoznawców majątkowych REV

Sklep Online

Spis treści kwartalnika
"Rzeczoznawca Majątkowy"
nr 1-108

Ten widok nie jest dostępny