PFSRM zaprasza na szkolenie dotyczące rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 5 września 2023 r. w sprawie wyceny nieruchomości


24.10.2023

Polska Federacja Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych zaprasza na szkolenie dotyczące rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 5 września 2023 r. w sprawie wyceny nieruchomości.

Stało się już tradycją, że w okresie jesiennym PFSRM organizuje konferencję w trybie zdalnym poświęconą wybranej tematyce związanej z wyceną nieruchomości i działalnością rzeczoznawców. W tym roku, ze względu na szczególne okoliczności, czyli wydanie we wrześniu br. nowego rozporządzenia w sprawie wyceny nieruchomości, postanowiliśmy zaprosić Państwa nie na konferencję, lecz na szkolenie poświęcone nowym uregulowaniom prawnym. Przeprowadzi je Pani Ewelina Jeż – rzeczoznawca majątkowy, członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu, pracownik Urzędu Miejskiego Wrocławia, Departamentu Nieruchomości i Eksploatacji.
Szkolenie poprzedzone zostanie komentarzem Prezydenta PFSRM na temat nowego rozporządzenia. Na zakończenie przewidziany jest czas na dyskusję.

Wydarzenie odbędzie się z trybie zdalnym w dniu 20 listopada 2023 r. (poniedziałek) w godz. 9.00 – 13.00.

Szczegóły w załącznikach.


dodano: Wtorek, 24/10/2023 12:05

ostatnia aktualizacja: Wtorek, 24/10/2023 12:48

Kodeks Etyki Zawodowej
Rzeczoznawców Majątkowych

Rzeczoznawca Majątkowy
Czasopismo PFSRM

Europejskie Standardy Wyceny
edycja 9-2020

System uznania zawodowego rzeczoznawców majątkowych REV

Sklep Online

Spis treści kwartalnika
"Rzeczoznawca Majątkowy"
nr 1-108

Ten widok nie jest dostępny