Walne Zgromadzenie TEGOVA w Warszawie


27.07.2023

17 czerwca w warszawskim hotelu Sofitel Victoria odbyło się Wiosenne Walne Zgromadzenie TEGOVA. W spotkaniu, które w dużej mierze koncentrowało się na najnowszych osiągnięciach sztucznej inteligencji (AI) i  ESG, wzięło udział 90 przedstawicieli stowarzyszeń rzeczoznawców z 26 krajów (w tym IAAO z USA).

Swoje prezentacje przedstawili  Dennis Webb z American Business Appraisers National Network i Jeremy Moody z Centralnego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Rolnych w Wielkiej Brytanii. Philippe Guillerm z AFREXIM zaprezentował zasady oceny ESG, a prof. Sven Bienert przedstawił swoją najnowszą publikację zatytułowaną „Rachunkowość i raportowanie emisji gazów cieplarnianych z działalności na rynku nieruchomości”.

Delegaci z radością powitali dwóch nowych członków, a mianowicie Belgijskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych (Belgaval), reprezentowane przez  przewodniczącego Jean-Paula Loozena oraz Stowarzyszenie Niezależnych Rzeczoznawców Majątkowych Bośni i Hercegowiny, reprezentowane przez członka zarządu Adnana Mehmedagica. Delegaci pogratulowali także Antonio Campagnoli z ISIVI niedawnego wyboru na wiceprezydenta FIABCI i prezydenta-elekta na rok 2024.

Informacja ze strony www.tegova.org, autor Krzysztof Grzesik

dodano: Czwartek, 27/07/2023 12:18

ostatnia aktualizacja: Czwartek, 27/07/2023 12:22


Galeria

Kodeks Etyki Zawodowej
Rzeczoznawców Majątkowych

Rzeczoznawca Majątkowy
Czasopismo PFSRM

Europejskie Standardy Wyceny
edycja 9-2020

System uznania zawodowego rzeczoznawców majątkowych REV

Sklep Online

Spis treści kwartalnika
"Rzeczoznawca Majątkowy"
nr 1-108

Ten widok nie jest dostępny