Relacja z XVIII Mistrzostw Polski Rzeczoznawców Majątkowych w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Polskiej Federacji


Relacja z XVIII Mistrzostw Polski Rzeczoznawców Majątkowych w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych „OLECO 2012 r.”

W dniach 7 i 8 czerwca odbyły się na kortach MOSiR w Olecku XVIII Mistrzostwa Polski Rzeczoznawców Majątkowych w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych. Organizatorem Mistrzostw był Oddział Olsztyński Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości. Mistrzostwa połączone były z Jubileuszem XX – lecia PSRWN.
 
Patronat honorowy Mistrzostw objął Burmistrz Miasta Olecko, który ufundował puchary za wszystkie 2-gie miejsca. W tym roku termin Mistrzostw był niezbyt korzystny, bowiem nie dość że tradycyjnie rozgrywany był w Boże Ciało – czwartek, to również w piątek, który był dniem rozpoczęcia EURO i meczu Polska – Grecja. W związku z powyższym wymagał bardzo sprawnego przeprowadzenia, co należy przyznać w pełni się udało. Przy tym uczestnikom Mistrzostw dopisały znakomite warunki pogodowe. Również miejsce turnieju wraz z udostępnieniem zespołu 7 kortów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olecku w połączeniu z bardzo dobrą zlokalizowaną w bezpośrednim sąsiedztwie kortów bazą hotelową (Hotel & Spa COLOSSEUM z basenem) oraz otoczeniem rekreacyjnym zostało uznane przez uczestników Mistrzostw za jedno z najlepszych z dotychczasowych. W piątek po ogłoszeniu wyników, rozdaniu pucharów i nagród rzeczowych (w tym laptopa, tabletów, pamięci zewnętrznych) oraz uroczystym zakończeniu Mistrzostw, uczestnicy w trakcie uroczystej kolacji wspólnie oglądali na ekranie dużego monitora rozpoczęcie EURO oraz gorąco kibicowali naszej drużynie.
Następnego dnia, w sobotę, dla chętnych została zorganizowana całodniowa wycieczka na Litwę na trasie Troki – Wilno. Jej uczestnicy mieli możliwość zapoznania się zabytkami Trok i Wilna oraz kuchnią litewską. Przez cały czas wycieczki obok słonecznej pogody, wszystkim dopisywały znakomite humory. Późnym wieczorem nastąpił powrót na nocleg do Olecka, gdzie po śniadaniu uczestnicy rozjechali się do domów. Ustalono że w przyszłym roku organizatorem XIX Mistrzostw Polski Rzeczoznawców Majątkowych w Tenisie Ziemnym będzie Mazowieckie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych, natomiast organizatorem Jubileuszowych XX – tych Mistrzostw - PSRWN w Olsztynie (tj. miejsce w którym się rozpoczęły).
Gorąco zachęcamy do udziału w przyszłych i następnych Mistrzostwach wszystkich spragnionych dobrej zabawy i sportowej rywalizacji.
 
WYNIKI
 
TURNIEJ GŁÓWNY – GRA POJEDYNCZA
1. Piotr Jasiński
2. Waldemar Ochocki
3. Radosław Węgrzyn
4. Tomasz Serafin
 
TURNIEJ GŁÓWNY – GRA POJEDYNCZA, POWYŻEJ 55 LAT
1. Bogdan Szczepański
2. Ryszard Borek
3. Józef Rolewicz
4. Wojciech Frankowski
 
TURNIEJ POCIESZENIA – GRA POJEDYNCZA
1. Janusz Truskowski
2. Hubert Szczepański
3. Ryszard Dyrda
4. Jerzy Bogacz
 
TURNIEJ GŁÓWNY – GRA PODWÓJNA
 
1. Ryszard Borek, Waldemar Ochocki

2. Piotr Jasiński, Janusz Truskowski
3. Bogdan Szczepański , Ryszard Dyrda
4. Andrzej Kopczyński , Tomasz Serafin
 
Ponadto nagrodę fair play (torbę tenisową ufundowana przez wielokrotnego uczestnika Mistrzostw Janka Szyczygielskiego) otrzymał Tomasz Serafin, a nagrodę za najsympatyczniejszego zawodnika ufundowaną przez Miłkę Pietrzak (piłkę nożną EURO 2012) –Krzysztof Babski. Puchar Seniora otrzymał Stanisław Sfora.
 
 
Janusz Jasiński Wiceprezydent PFSRM

dodano: Poniedziałek, 18/06/2012 11:25

ostatnia aktualizacja: Środa, 26/10/2016 11:33


Galeria

Kodeks Etyki Zawodowej
Rzeczoznawców Majątkowych

Rzeczoznawca Majątkowy
Czasopismo PFSRM

Europejskie Standardy Wyceny
edycja 9-2020

System uznania zawodowego rzeczoznawców majątkowych REV

Sklep Online

Spis treści kwartalnika
"Rzeczoznawca Majątkowy"
nr 1-108

Ten widok nie jest dostępny