XXV Konferencja Naukowa Towarzystwa Naukowego Nieruchomości


W dniach 27-31 maja 2017 r. w Olsztynie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim odbyła się XXV Konferencja Naukowa Towarzystwa Naukowego Nieruchomości.

Podczas Konferencji przedstawionych zostało kilkanaście bardzo interesujących wystąpień omawiający różne zagadnienia z zakresu szeroko rozumianych problemów gospodarki nieruchomościami.

Wśród omawianych zagadnień i przedstawionych badań nie zabrakło również tych, które odnosiły się bezpośrednio do wyceny nieruchomości a w szczególności analizy rynku realizowanej przy wykorzystaniu metod statystycznych i modeli ekonometrycznych.
Swoje referaty podczas Konferencji wygłosili między innymi Prezydent TEGOVA i wice Prezydent Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych Kol. Krzysztof Grzesik, który wraz z prof. dr hab. inż. Sabiną Źróbek przedstawił najnowsze koncepcje dotyczące zagadnienia Hope Value oraz Kol. Radosław Gaca Przewodniczący Komisji Standardów Federacji, członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Bydgoszczy, który przedstawił referat na temat „Zastosowania dyferencjału semantycznego do pomiaru cech jakościowych nieruchomości”.
Szkoda jedynie, że na Konferencji zabrakło szerszego grona rzeczoznawców majątkowych niezwiązanych z ośrodkami naukowymi.
Informacje na temat Konferencji oraz dostęp do wydawnictwa Real Estate Management And Valuation można uzyskać na stronie: http://tnn.org.pl/pl/konferencja-tnn
Radosław Gaca

dodano: Czwartek, 01/06/2017 08:15
przez: Aneta Szczudło
ostatnia aktualizacja: Czwartek, 01/06/2017 08:19

Serwis Archiwalny PFSRM

Rzeczoznawca Majątkowy
Czasopismo PFSRM

System uznania zawodowego rzeczoznawców majątkowych REV

Sklep Online

Ten widok nie jest dostępny