Życzenia


Przekazujemy życzenia Świąteczne i Noworoczne od Prezydenta Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych Marka Wiśniewskiego.

Szanowni Państwo!

Koleżanki i Koledzy!

Nadchodzi Nowy Rok! Będzie to kolejny – trzeci rok kadencji tego Zarządu.
Naszym nadrzędnym noworocznym postanowieniem, aktualnym od zawsze, jest wypełnianie danej Wam obietnicy – „Efektywnie i z zaangażowaniem pracować na rzecz środowiska rzeczoznawców majątkowych”.
Tak właśnie chcemy was reprezentować i dbać o dobre stosunki z Ministerstwem Infrastruktury i Budownictwa, innymi Ministerstwami i Organizacjami Zawodowymi.

Koleżanki i Koledzy!

Niech te nadchodzące Święta i ten Nowy Rok zbliżą nas do siebie , niech to co łączy będzie ważniejsze od tego co nas różni.
Bądźmy razem, bo zawsze, jak byliśmy razem, to wzmacnialiśmy nasze środowisko i nasz zawód, udowadniając, że niemożliwe jednak staje się możliwe. Znajdźmy dla siebie życzliwość i otwartość.
Życzę wam odwagi w realizacji Waszych wszystkich zamierzeń. Podejmujcie nowe wyzwania i dokładajcie swoją cegiełkę do budowy profesji waszych marzeń, dla dobra was i waszych rodzin.
Niech ten nadchodzący 2018 rok będzie dla nas wszystkich rokiem realizacji naszych wspólnych planów. Niech przyniesie nam poczucie stabilności i dumę z przynależności do naszego Środowiska.
Życzę wam szczęśliwych Świat Bożego Narodzenia. I w tym świątecznym nastroju składam Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr.
Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia
towarzyszą Państwu przez cały Nowy 2018 Rok.


Wszystkiego Najlepszego
Marek Wiśniewski
Prezydent
Polskiej Federacji
Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych

dodano: Czwartek, 21/12/2017 12:58
przez:
ostatnia aktualizacja: Czwartek, 21/12/2017 13:06

Serwis Archiwalny PFSRM

Rzeczoznawca Majątkowy
Czasopismo PFSRM

System uznania zawodowego rzeczoznawców majątkowych REV

Sklep Online

Ten widok nie jest dostępny